ErWİn Otomotiv

Volkswagen Audi Skoda Seat
Yetkili Servis Tecrübemiz ve Kaliteli hizmet için ErWin Otomotiv

YETKİLİ SERVİS

STANDARTLARINDA KALİTELİ VE EKONOMİK BAKIM ONARIM SADECE ERWİN OTOMOTİV

ErWin Volkswagen Özel Servis firmamız 15 yılı aşkın süredir Yetkili Volkswagen servisinde hizmet vermiş deneyimli kadromuz ile faliyete geçmiştir. Erwin Volkswagen Özel Servis firması kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve müşterilerin isteklerini yerine getirme ilkesi üzerine kurulmuş olmakla berebar. Erwin Özel servis firması olarak Volkswagen grubu araçlarınızın periyodik yağ bakımları, teknik yada yazılımsal sorunlarını çözerek hizmet veriyoruz.
ErWin Volkswagen Özel Servis firmamız 15 yılı aşkın süredir Yetkili Volkswagen servisinde hizmet vermiş deneyimli kadromuz ile faliyete geçmiştir. Erwin Volkswagen Özel Servis firması kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve müşterilerin isteklerini yerine getirme ilkesi üzerine kurulmuş olmakla berebar. Audi markaları araçlarınızı güvenle servisimize getirerek bakımlarını, mekanik arızalarını ve diğer sorunlarını işinde uzman ekibiz ile çözüyoruz.
ErWin Volkswagen Özel Servis firmamız 15 yılı aşkın süredir Yetkili Volkswagen servisinde hizmet vermiş deneyimli kadromuz ile faliyete geçmiştir. Erwin Volkswagen Özel Servis firması kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve müşterilerin isteklerini yerine getirme ilkesi üzerine kurulmuş olmakla berebar. Skoda markaları araçlarınızı güvenle servisimize getirerek bakımlarını, mekanik arızalarını ve diğer sorunlarını işinde uzman ekibiz ile çözüyoruz.
ErWin Volkswagen Özel Servis firmamız 15 yılı aşkın süredir Yetkili Volkswagen servisinde hizmet vermiş deneyimli kadromuz ile faliyete geçmiştir. Erwin Volkswagen Özel Servis firması kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve müşterilerin isteklerini yerine getirme ilkesi üzerine kurulmuş olmakla berebar. Seat markaları araçlarınızı güvenle servisimize getirerek bakımlarını, mekanik arızalarını ve diğer sorunlarını işinde uzman ekibiz ile çözüyoruz.

Hizmetlerimiz

Genel Muayene - Periyodik Bakım

Aracın uzun ömürlü olması için doğru bakım şarttır. Bu nedenle araç modeline bağlı olarak periyodik bakım tablosunda yer alan bir dizi kontrol ve bakım işlemleri programlanmıştır.
Ayrıca iki bakım arasındaki dönemde, bir bakımla başka biri arasında rutin bakım ve sıvıların tamamlanması, lastik basınç kontrolü gibi sıradan bakım işlemlerinin yapılması gereklidir. Her bakım esnasında programlanmış olana ilave olarak başka parça değişimleri veya onarımlarına ihtiyaç çıkarsa bunlar müşteri onayı ile gerçekleştirilmektedir. Servis periyodik bakımlarında kullanılacak sıvı ve katı yağlama ürünlerinin teknik özellikleri belirtilmiştir. Bu teknik özelliklere sahip olmayan ürünler kesinlikle kullanılmamalıdır

Mekanik Servis

ERWİN'de en yeni test cihazları ve dijital bilgi sistemleri kullanılır. Bu sayede uzmanlarımız profesyonel bir iş çıkarır ve aracınız zamanında teslim edilir.
 
Servisimizde mekanik bakımda motor analizi, motor performansının ve aracın bilgisayar sisteminin analizi, askı rotların kontrolü, amortisör başlıklarının kontrolü, yağ ve yağ filtreleri değişimi, triger ve V kayışlarının kontrolü, alternatör, fan ve soğutma sisteminin V kayışlarının kontrolü ve gerektiğinde değişimi, soğutma sistemlerinde, hortumların kontrolü ve gerekiyorsa değişimi, lastiklerin, aşınma ve hava basınç kontrollerinin yapılması, lastiklerin kontrolü rot ve balans ayarları, fren balatalarının kontrolü ve değişimi, yakıt sisteminin, pompa ve filtrelerinin kontrolü, tüm sıvıların kontrolü ve eksilmişse eklenmesi (motor yağı, fren hidroliği, direksiyon kutusu hidroliği, vites kutusu, soğutucu klima gazı) kontrol edilmesi, bujilerin değişimi, hava, yakıt ve polen filtresinin değişimi, yakıt enjeksiyon sisteminin kontrolü ve ayarlaması hizmetleri verilmektedir.

Hakkımızda

ErWin Volkswagen Özel Servis firmamız 15 yılı aşkın süredir Yetkili Volkswagen servisinde hizmet vermiş deneyimli kadromuz ile faliyete geçmiştir.Erwin Volkswagen Özel Servis firması kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve müşterilerin isteklerini yerine getirme ilkesi üzerine kurulmuş olmakla berebar.Volkswagen-Audi-Skoda-Seat markaları araçlarınızı güvenle servisimize getirerek bakımlarını, mekanik arızalarını ve diğer sorunlarını işinde uzman ekibiz ile çözüyoruz.

Randevu

Randevunuz Alınmıştır. Size Döneceğiz
Submit

erwinotomotiv.com

Ergazi Mh., Başkent Sanayi Sitesi, 1813. Sok., Yenimahalle/Ankara, Türkiye

HARİTADA AÇ